Korneliya Kamifubuki 709
Terug naar categorieKorneliya Kamifubuki 709 – Ice & Gold Confetti ❄️💙✨
Een frisse, elegante glittermix met een vleugje luxe. Kamifubuki 709 combineert ijzig blauw, wit, pastelpaars en metallic goud tot een verfijnde confetti mix. De perfecte balans tussen koel en warm, tussen speelsheid en chic – ideaal voor winterse sets, bruidjes of gewoon als subtiele eyecatcher op elke nagel.
Deze nailart glitters zijn plat, licht en eenvoudig in te werken in gel, gelpolish en acryl. De goudaccenten geven een glamoureus randje, terwijl het blauw en wit zorgen voor frisheid en zachtheid. Met Kamifubuki 709 voeg je klasse en karakter toe aan elk design.
💅 Laat je inspireren door deze stijlvolle combinatie – bestel vandaag nog bij Korneliya.
Wat is Kamifubuki?
Kamifubuki betekent letterlijk “papieren sneeuwstorm” en is afkomstig uit Japan. In nailart vertaalt het zich naar platte confetti glitters in uiteenlopende kleuren en formaten. Deze geven een feestelijk, artistiek of chique effect aan je nagels.
Waarom kiezen voor Kamifubuki 709?
Elegante mix van blauw, wit, pastel en goud
Matte en metallic finish voor speelse reflectie
Platte glitters in verschillende formaten
Te verwerken op gel, gelpolish en acryl
Lichtgewicht en comfortabel op de nagel
Combineert prachtig met nude, pastel of melkachtige basissen
Hoe gebruik je Kamifubuki glitters op de nagel?
Breng een laagje Rubberbase Slim aan. Plaats hierin de Kamifubuki glitters op de gewenste plek.
Laat deze laag uitharden onder LED of UV.
Breng Multibonder aan, alleen op de glitters, om een kleeflaag te creëren. Laat dit aan de lucht drogen.
Seal alles met een nieuwe laag Rubberbase Slim voor een glad oppervlak.
Top af met Easy Top Ultra Gloss of Ultra Matt.
💎 Voor extra 3D-dimensie: breng een druppel 3D Crystal Top aan op een glitter voor een verhoogde glanzende finish.
Veelgestelde vragen
Wat is Kamifubuki in nailart?
Kamifubuki zijn platte, decoratieve glitters die verwerkt worden in gel of gelpolish voor een uniek design.
Kan ik Kamifubuki gebruiken met gelpolish?
Ja! Werk ze in Rubberbase Slim, hard uit, seal opnieuw en sluit af met topcoat.
Moet ik Kamifubuki afsluiten met een topcoat?
Zeker, dat zorgt voor een glad en duurzaam resultaat.
Hoe creëer ik een 3D-effect?
Breng 3D Crystal Top aan op de glitter voor een verhoogd steeneffect.
Leveringsinformatie
📦 Korneliya Kamifubuki 709 wordt verzonden vanuit onze nagelgroothandel in Alphen aan den Rijn.
🚚 Snelle levering in Nederland & België
🎁 Gratis verzending vanaf €50 (NL) of €75 (BE)
🏠 Ophalen in de groothandel of winkel is ook mogelijk
Bestel Korneliya Kamifubuki 709 – Nailart met een luxe touch
Zorg voor glans, frisheid en stijl in jouw designs. Met deze ijzige glittermix geef je elke nagel een sprankelende, chique uitstraling. Shop hem nu bij Korneliya!
Barcode
7436925712798